Baja Kyo Dojo - Kyokushin KarateBaja Kyo Dojo - Kyokushin Karate KEZDŐLAPEDZÉSEK, GY.I.K.KÉPEKEGYESÜLETIKO, KYOKUSHINKAIPÁLYÁZATOKKAPCSOLAT

Tairyoku Branch
Kyokushin Karate
Osu!

Kilencből kilenc, bajai karate sikerek ....

A Baja Kyo Dojo - Kyokushin Karate csapatának egy részével, kilenc versenyzővel álltunk a pástra, 2021.06.19-én megrendezett Revival Kupa Kyokushin Karate Országos Bajnokságon.

A mesterünk senpai Szerény Csenge által felkészített versenyzők közül hárman aranyéremmel, hárman ezüstéremmel és szintén hárman bronzéremmel tértek haza Kiskunmajsáról, így mindannyian dobogós helyen végeztek:

• Kákonyi Ildikó Bajnoki címzett szerzett, aranyérmes (I.hely) Gyerek II női -32 kg kategóriában
  • Kákonyi Zoltán Bajnoki címzett szerzett, aranyérmes (I.hely) Senior férfi +90 kg kategóriában
  • Pálfi Dorka Bajnoki címzett szerzett, aranyérmes (I.hely) Gyerek III női kategóriában

• Pálfi Bernadett Gyerek III női kategóriában ezüstérmes ( II. hely)
  • Kákonyi Szabolcs Ifi kategóriában +60kg-ban ezüstérmes (II.hely)
  • Magyar Éva Felnőtt Női kategóriában ezüstérmes (II. hely)

• Patarcsics Milán Gyerek III. - Gyerek II -33kg-ban kategóriában bronzérmes (III.hely)
  • Tardos Orsolya Ifi női kategóriában bronzérmes (III.hely)
  • Szimon Kristóf Serdülő Ifi kategóriában bronzérmes -60 kg-ban (III.hely)

Minden versenyzőnek gratulálunk. Büszkék vagyunk rátok!

Média megjelenés az eseménnyel kapcsolatban:

2021.06.22. - Bajai TV - Kilencből kilenc:
Közel egy éves kihagyást követően léptek újra pástra a Bajai Kyo-Dojo növendékei.
Szerény Csenge tanítványai Kiskunmajsán mérettették meg magukat az elmúlt hétvégén. A nyitóverseny jól sikerült a Sugó-partiak számára, minden karatéka éremmel térhetett haza a tornáról.
vagy nézd meg a YouTube csatornánkon

2021.06.24. - Bajai TV - Lelátó Sportmagazin 2021.06.24.
A Lelátó című sportmagazin teljes adása 2021.06.24-én a Bajai TV-ben, csapatunkkal készült részletesebb riport
vagy nézd meg a YouTube csatornánkon vagy a Bajai TV YouTube csatornáján

2021.06.21. - Baja Város Honlapja - KILENCBŐL KILENC - Mind a 9 bajai versenyző érmet nyert az országos bajnokságon. >> Tárolt változat